Ceny a doprava

Cena je u každého dílu stanovena individuálně v závislosti na nabídce od dodavatele, stavu dílu, směnných kurzech, ale také na velikosti a váze, z důvodu určení ceny za přepravu. U jednotlivých dílů a dopravy se vždy snažíme vybrat nejlepší poměr kvality a ceny. V naší nabídce je cena vždy konečná, tedy včetně dopravy na dobírku až k Vám.

Dostupnost jednotlivých námi nabídnutých dílů se mění z minuty na minutu a může se stát, že po dlouhém váhání nebude námi nabízený díl již k dispozici. V tomto případě se Vám budeme snažit nabídnout srovnatelný dostupný díl.

Pochopte prosím, že bohužel není v našich silách znát ceny všech nových originálních dílů ve značkových servisech, proto se může stát, že cena námi nabízeného staršího dílu může být ve výjimečných případech stejná, nebo dokonce vyšší než dílu nového, jsme závislí na výše uvedených faktorech. Potom se na nás nezlobte a naši nabídku s úsměvem přejděte, děkujeme za pochopení.

U některých atypických a dražších dílů, jako jsou např. airbagové komplety, automatické převodovky apod., může být požadována záloha splatná předem na účet.